Opinie

Oto niektóre referencje naszych klientów:

Gorąco polecamy firmę Instanity Websites.Profesjonalnie i trafnie spełnili nasze oczekiwania Tworząc nasze strony.Wszystkie ulepszenia i serwis na naszych stronach od kilku lat jest błyskawiczny i trafny.Informacje dotyczące nowości i możliwości ulepszenia strony są przysyłane do nas zawsze kiedy pojawi się nowość dotycząca naszego zagadnienia.Za te kilka lat udanej współpracy bardzo dziękujemy i gorąco polecamy.
 
Posted By: Jarek P.
Przeprowadzki Anglia
http://przeprowadzkianglia.co.uk/
szukalem osoby lub firmy,ktora jest w stanie zaprojektowac i profesionalnie wykonac wizerunek strony www,gdyz wizerunek strony i jej przejrzystosc swiadczy o wlascicielu. I tu z pomoca przyszedl Pan Rafal, ktory sprostal oczekiwaniom. Jestem bardzo zadowolony z efektu I polecam uslugi Insanity Websites każdemu.
 
Posted By: Jarosław
Sutton Handyman
http://suttonhandyman.co.uk/
Wspólpraca z Rafalem nad realizacja projektu sklepu internetowego Neobright byla czysta przyjemnoscia. Profesjonalizm, ukierunkowanie na potrzeby klienta oraz umiejetnosc doradzenia w wyborze najlepszych rozwiazan pozwolila na sprawne ukonczenie projektu w bardzo krotkim terminie. Rowniez waznym atutem nawiazania wspolpracy byla bardzo atrakcyjna cena w zamian za porzadny, przejzysty sklep internetowy dokladnie taki jaki mial byc. Z cala pewnoscia gdy tylko bede planowal realizacje kolejnego sklepu www ponownie skorzystam z uslug Insanitywebsites - firma godna zaufania polecam wszystkim..
 
Posted By: Marcin Ferenc
Neobright
http://neobright.co.uk/

<< Start Previous 1 Next Last >>

Page 1 of 1


Submit A Testimonial
* fields are mandatory.
Your Name:*
Email Address:*
Your Location:
Your Website:
Security Code:
Enter Code Here:*
Send us your comments below:*

O NAS

Otwarty umysł i pasja, która stała się naszą pracą, dlatego, że czerpiemy radość z tworzenia. Nasza elastyczność oraz zoptymalizowane koszty pracy, pozwalają nam w odróżnieniu od dużych sieciowych agencji, zaoferować produkty tańsze, bardziej przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Technologie