O nas
Kim jesteśmy

Zapewniamy kompleksowe wsparcie Twojej firmy w Internecie
Lubimy proste rozwiązania, funkcjonalność oraz intuicyjne mechanizmy.
Dzięki naszemu „know-how” wiemy jak wykorzystać internet aby zapewnić Klientowi sukces w biznesie.
Strony i sklepy internetowe,kompletny wizerunek firmy– w tym jesteśmy najlepsi!

Tanie strony www
Projektujemy tanie strony internetowe dostosowane do potrzeb naszych klientów, doradzamy i podpowiadamy jak najlepiej wykorzystać możliwości które daje Internet. Pomagamy budować wizerunek w sieci, oraz pozycjonujemy strony w wyszukiwarce Google.

Systemy CMS
Dążymy do obniżenia kosztów utrzymania strony WWW poprzez skonstruowanie prostych narzędzi, którymi posługiwać mogą się osoby nie posiadające specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron i programów do publikacji treści w Internecie.
Aktualizacja treści odbywa się automatycznie dzięki czemu wyniki zmian na stronie są widoczne od razu po ich zapisaniu. Dzięki systemowi CMS WordPress modyfikacje strony nie będą dla Państwa kosztownym problemem.
Projektowanie Stron WWW

Oferujemy odnowienie wizerunku serwisu i odświeżenie szaty graficznej istniejących stron internetowych. Poprzez optymalizację, poprawę czytelności i dostosowanie strony do współczesnych technologii sprawiamy, że strona będzie przyciągała nowych odbiorców. Konkurencja w środowisku internetowym stale rośnie, wymaga ciągłego podążania za wciąż zmieniającymi się trendami. Doświadczenie które zdobyliśmy na przełomie ostatnich lat pozwala zapewnić wysoki poziom usług z zakresu audytu i aktualizacji stron.

WIZJA

Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu oraz zebranych na początku informacji, tworzymy projekt

MOŻLIWOŚCI

Bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty realizowanego przez nas projektu, technologiczny i funkcjonalny.

FINALIZACJA

Prawidłowo przeprowadzony proces projektowania nie może zaskoczyć niespodziankami.

O NAS

Otwarty umysł i pasja, która stała się naszą pracą, dlatego, że czerpiemy radość z tworzenia. Nasza elastyczność oraz zoptymalizowane koszty pracy, pozwalają nam w odróżnieniu od dużych sieciowych agencji, zaoferować produkty tańsze, bardziej przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Technologie